Θέα απο την αυλή
Θέα απο το δρόμο
Θέα απο το δρόμο

Στα πλαίσια του προγράμματος "Μία νέα αρχή στα ΕΠΑ.Λ''  στο 1ο ΕΠΑ.Λ Αθηνών τοποθετήθηκε ψυχολόγος για υποστήριξη της μαθητών/τριών και συλλήβδην της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Ημέρες: Δευτέρα, Πέμπτη και Παρασκευή.

Για προγραμματισμό συναντήσεων με γονείς και κηδεμόνες μαθητών/τριών, αποστέλλετε το αίτημα σας στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η αιτία που η θάλασσα μαζεύει το φόρο υποτέλειας από εκατοντάδες ποτάμια, είναι το γεγονός ότι βρίσκεται πιο κάτω απ\ αυτούς. Το ίδιο και ο σοφός, τοποθετώντας τον εαυτό του χαμηλότερα από τους ανθρώπους, υψώνει το κύρος του και εισπράττει το φόρο τιμής.
ayli_3.jpg

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 4 guests και κανένα μέλος