Το 1ο ΕΠΑ.Λ. Αθηνών, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι στη φετινή Βουλή των Εφήβων (ΚΑ' ΣΥΝΟΔΟΣ 2015-2016) συμμετέχει, κατόπιν επιτυχίας στη σχετική διαγωνιστική διαδικασία, ο μαθητής του ΑΝΤΙ ΜΕΤΧΑΣΑ. Του ευχόμαστε ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Η Σώτη Τριανταφύλλου στις 10/12/2010 και ώρα 12 μ.μ. θα μιλήσει σε ομάδα μαθητών/τριων στη βιβλιοθήκη του σχολείου για το έργο της.

Την Τρίτη και ώρα 12 μ.μ. θα μιλήσει τους μαθητές του Β3 ο εκπρόσωπος του «Συνηγόρου του Παιδιού», Γ. Μόσχος με θέμα: «Μετανάστευση και Οικονομική Κρίση».

Συνεδρίες ανα τμήμα απο το Κέντρο Πρόληψης και Εξάρτησης του Δ. Αθηναίων. Υπεύθυνη: Κ. Τασούλα Γιουργουντή, κοινωνική Ανθρωπολόγος.

Όταν είμαστε κουρασμένοι, μας επιτίθενται ιδέες, τις οποίες είχαμε πριν από πολύ καιρό κατατροπώσει.
ayli_6.jpg

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 8 επισκέπτες και κανένα μέλος